HAKKIMIZDA

  • MeGo Danışmanlık Mimarlık, 2007 yılından itibaren farklı mimari proje firmalarında edindiği bilgi ve birikimlere sahip Y. Mimar Merve GÖRKEM tarafından 2016 yılında kurulmuş olup Mimari Akustik ve Pasif Yangın Güvenliği tasarımı konularında hizmet vermektedir.
MİMARİ AKUSTİK ANKARA, GÜRÜLTÜ KONTROLÜ ANKARA, SES YALITIM ANKARA, AKUSTİK YÖNETMELİĞİ ANKARA, YANGIN TAHLİYE PROJESİ ANKARA, YANGIN DANIŞMANLIĞI ANKARA, YANGIN YÖNETMELİĞİ ANKARA, YANGIN RAPORU ANKARA, AKUSTİK PROJE ANKARA, AKUSTİK RAPOR ANKARA

MERVE GÖRKEM


2007 Yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2012 yılında aynı bölümde ‘Televizyon Stüdyolarında Mimari Akustik Tasarım Kriterleri ve bir Örnek Çalışma: Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Binası Televizyon Stüdyosu’ başlıklı tezi ile yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2007-2012 yılları arasında PROFEM Mimarlık ofisinde çeşitli projelerde görev aldı. Halen Gazi Üniversitesinde Mimari Akustik alanında doktora eğitimine ve çeşitli yurtiçi ve yurtdışı akademik yayınlar ile akademik çalışmalarına devam etmektedir. 2016 yılında kurmuş olduğu MeGo Danışmanlık Mimarlık şirketi ile Akustik ve Yangın alanındaki akademik birikimini iş tecrübesine dönüştürmektedir.

AYFER ŞEYDA ÖZEL


2020 Yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Ekim 2020 senesinden itibaren mimarlık sektöründe çeşitli projelerde görev aldı. Mart 2021 tarihi itibariyle MeGo Danışmanlık ve Mimarlık ofisinde Akustik ve Yangın alanında projelerde aktif rol almaktadır.